Contact

Birou Vânzări Bucuresti

Sos. Pipera nr. 41, sector 2, Bucureşti

anvelope@rotis.ro – 0724.260.210;  021.233.1550;  021.233.1770;

Director Vânzări: Gheorghe Ionete gheorghe.ionete@rotis.ro – 0720.111.028

Key Account Manager: Alin Bratu  alin.bratu@rotis.ro – 0726.758.695

Key Account Manager: Bogdan Niculescu bogdan.niculescu@rotis.ro – 0733.000.088

Online Sales Assistant: Cătălin Ciobanu catalin.ciobanu@rotis.ro  – 0728.990.697

 

Birou vânzări Cluj

Reprezentant Zonal: Cristian Cioban  cristian.cioban@rotis.ro  0742.176.000

Reprezentant Zonal: Szabolcs Velican szabolcs.velican@rotis.ro 0742.190.002

Reprezentant Zonal: Cosmin Pop  cosmin.pop@rotis.ro  0736.222.506

 

Birou vânzări Brăila

Area Sales Manager: adrian.bratu@echilibrum.ro – 0723.243.540

Key Account Manager:  Cristina Găzdoiu cristina.gazdoiu@rotis.ro 0720.111.042

Reprezentant Zonal: Valentin Bratu  vanzari@echilibrum.ro  0735.170.007

 

Localizare Depozite

Depozit Bucureşti 1 - Şos. Odăi nr. 319-321, sector 1

Depozit Bucureşti 2 - Şos. Odăi nr. 50, sector 1

Brăila - Str. Râmnicu Sărat nr. 88

Cluj Napoca - str. Fabricii nr. 105

Luni - Vineri: 09:00 - 19:00
Sambata: 09:00 - 14:00
Duminica: inchis

Formular de contact

Informații companie

ROTIS LUX SRL
Sediu social: Str. Buciumat Gheorghe 27 Bucuresti
C.U.I.: RO14622321
Nr.Reg.Com.: J40/3744/2002
IBAN: RO50 BTRL 0440 1202 J787 39XX
Banca Transilvania

Galerie Foto
  • Depozit Rotis Lux
  • Depozit Rotis Lux
  • Depozit Rotis Lux
  • Depozit Rotis Lux
Contact
Comandă telefonic 021.233.1550 0724.260.210